Niniejsza strona internetowa ma charakter "fanpage'u". Witryna ma za zadanie przybliżyć sylwetkę zespołu VAN HALEN. Zamieszczone zdjęcia i materiały mają charakter wyłącznie informacyjny, a wszelkie do nich prawa należą do odpowiednich osób i instytucji (Van Halen). Jeśli któreś ze zdjęć lub materiałów naruszają prawa autorskie powiadom mnie o tym, a zostaną one usunięte.

VAN HALEN

Urodził się 26 lipca 1961 roku w Malden, Massachusetts. Trzeci wokalista grupy. Z Van Halen nagrał tylko jeden album "Van Halen III", po którym zdecydował się na karierę solową. Podczas trasy promującej to wydawnictwo śpiewał zarówno piosenki z katalogu Lee Rotha jak i Hagara. Z sytuacji w jakiej się znalazł wybrną bardzo dobrze starając się zadowolić fanów dwóch poprzednich frontmanów. Pozostaje w przyjacielskich stosunkach z członkami zespołu. Kilka razy gościnnie wystąpił na koncertach Hagara.

Znany jest przede wszystkim z zespołu "Extreme". Za swoich muzycznych idoli uważa Stevena Tylera (Aerosmith), Rogera Daltrey'a (The Who) oraz Freddie'ego Mercury'ego. Na koncercie ku czci tego ostatniego (The Freedie Mercury Tribute Concert) zaśpiewał utwór "Hammer to fall" oczywiście z repertuaru Queen.