Imię
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

VAN HALEN

Niniejsza strona internetowa ma charakter "fanpage'u". Witryna ma za zadanie przybliżyć sylwetkę zespołu VAN HALEN. Zamieszczone zdjęcia i materiały mają charakter wyłącznie informacyjny, a wszelkie do nich prawa należą do odpowiednich osób i instytucji (Van Halen). Jeśli któreś ze zdjęć lub materiałów naruszają prawa autorskie powiadom mnie o tym, a zostaną one usunięte.

"Hello Baby!":-) Mam na imię Darek i jestem wiernym fanem zespołu od ponad 27 lat. Przygodę z Van Halen zacząłem od albumu "5150", pierwszego wydawnictwa na którym pojawił się wokalista Sammy Hagar i który polecił mi mój wujek. Krążek ten okazał się dla mnie czubkiem góry lodowej. To za jego pośrednictwem poznałem kapelę i dowiedziałem się kim naprawdę jest Edward Van Halen w hierarchii najlepszych gitarzystów. Znawcy dobrze wiedzą o co mi chodzi. Przez lata kompletowałem dyskografię i materiały dotyczące grupy. Teraz redaguję tę fanowską stronę internetową. Mam nadzieję, że się Wam podoba. Więcej o zespole dowiecie się w dziale HISTORIA ZESPOŁU.  

Jeżeli masz jakieś pomysły na urozmaicenie tej strony albo jakieś zapytanie w sprawie Van Halen możesz wysłać do mnie maila.

KONTAKT

poczta@van-halen.pl